Kariera

Nasza firma bardzo ceni potencjał i predyspozycje naszych pracowników. Inwestując w ich rozwój i podnoszenie kwalifikacji przyczynia się do wielu sukcesów zawodowych powodując dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem. Oferty prosimy wysyłać na adres: praca@euroterm.com.pl

Do materiałów przesyłanych prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rozwoju firmy Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).)

Czekamy na Wasze aplikacje.

Technik serwisu

Technik Serwisu- Serwisant urządzenia dozujące klej termotopliwy

Opis stanowiska:

– Naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń dozujących klej termotopliwy
– Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń u klienta
– Przeprowadzanie testów produkcyjnych klejów przemysłowych
– Montaż systemów klejących
– Serwisowanie urządzeń klejących w centrali firmy oraz u klientów na terenie całej Polski

Wymagania:

– Minimalne wykształcenie: zawodowe techniczne (związane z automatyką, mechaniką, lub elektroniką)
– Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą maszyn i urządzeń mile widziane
– Obsługa komputera i znajomość aplikacji MS Office;
– Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane);
– Uprawnienia do 1 kW (mile widziane)
– Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– Samochód służbowy po okresie próbnym (okres próbny trwa 3 miesiące)
– Szkolenia – rozwój zawodowy, podnoszenie własnych kwalifikacji
– Niezbędne narzędzia pracy: telefon laptop
– Wsparcie techniczne i merytoryczne zespołu
– Wynagrodzenie składające się z elementu stałego (pensja) i zmiennego (premia)

Wypełnij formularz i dołącz do nas!

Dodaj CV
captcha

Kontakt

Euroterm Techniki Klejenia
Sp. z o.o.

ul. Paryska 4
86-050 Solec Kujawski

Logotyp